| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 260deg |
| Duur Opname | 266deg |
| Volledige uitlaatlift | 115deg |
| Volledige inlaatlift | 126deg |
| Power Band | 1500-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.80mm |
| TDC inlaathoogte | 0.12mm |
| Timing Uitlaat | 65 – 15deg |
| Timing Inlaat | 7 – 79deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.33mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.25mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.00mm |
| Merk | Piper Cams |