| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 115deg |
| Volledige inlaatlift | 126deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.94mm |
| TDC inlaathoogte | 0.23mm |
| Timing Uitlaat | 69 – 19deg |
| Timing Inlaat | 10 – 82deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.33mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.83mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 11.21mm |
| Merk | Piper Cams |