| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Timing Uitlaat | 65 – 31deg |
| Timing Inlaat | 31 – 65deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.31mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.88mm |
| Klepinlaatspeling | 0.26mm |
| Klep inlaathoogte | 11.93mm |
| Merk | Piper Cams |