| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 270deg |
| Duur Opname | 270deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| TDC Uitlaatlift | 1.88mm |
| TDC inlaathoogte | 1.88mm |
| Timing Uitlaat | 61 – 29deg |
| Timing Inlaat | 29 – 61deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.20mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.50mm |
| Klepinlaatspeling | 0.15mm |
| Klep inlaathoogte | 11.50mm |
| Merk | Piper Cams |