| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 232deg |
| Duur Opname | 260deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.13mm |
| TDC inlaathoogte | 1.17mm |
| Timing Uitlaat | 46 – 6deg |
| Timing Inlaat | 20 – 60deg |
| pa_type | Standard Profile |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.31mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.50mm |
| Merk | Piper Cams |