| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 284deg |
| Volledige inlaatlift | 111deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 71 – 29deg |
| Timing Inlaat | 31 – 73deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 8.89mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 9.14mm |
| Merk | Piper Cams |