| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 248deg |
| Duur Opname | 256deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 56 – 12deg |
| Timing Inlaat | 16 – 60deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 8.89mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 9.14mm |
| Merk | Piper Cams |