| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 304deg |
| Duur Opname | 304deg |
| Volledige uitlaatlift | 109deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.06mm |
| TDC inlaathoogte | 3.45mm |
| Timing Uitlaat | 81 – 43deg |
| Timing Inlaat | 46 – 78deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.21mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.21mm |
| Merk | Piper Cams |