| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 324deg |
| Duur Opname | 324deg |
| Volledige uitlaatlift | 102deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 3000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 5.06mm |
| TDC inlaathoogte | 5.12mm |
| Timing Uitlaat | 84 – 60deg |
| Timing Inlaat | 60 – 84deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.39mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.44mm |
| Merk | Piper Cams |