| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.74mm |
| TDC inlaathoogte | 2.79mm |
| Timing Uitlaat | 70 – 30deg |
| Timing Inlaat | 30 – 70deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.38mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.43mm |
| Merk | Piper Cams |