| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 296deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.53mm |
| TDC inlaathoogte | 4.14mm |
| Timing Uitlaat | 70 – 38deg |
| Timing Inlaat | 44 – 72deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.70mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 13.34mm |
| Merk | Piper Cams |