| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2200-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 60 – 28deg |
| Timing Inlaat | 28 – 68deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 9.98mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.67mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 86,00mm |
| Lengte verpakking | 571,00mm |
| Gewicht verpakking | 4586.00g |
| Verpakking Breedte | 124,00mm |