| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 3000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.87mm |
| TDC inlaathoogte | 2.92mm |
| Timing Uitlaat | 78 – 42deg |
| Timing Inlaat | 42 – 78deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.13mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 11.13mm |
| Merk | Piper Cams |