| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.18mm |
| TDC inlaathoogte | 2.18mm |
| Timing Uitlaat | 72 – 36deg |
| Timing Inlaat | 36 – 72deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.34mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.34mm |
| Merk | Piper Cams |