| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 129deg |
| Power Band | 3000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.08mm |
| TDC inlaathoogte | 0.23mm |
| Timing Uitlaat | 58 – 30deg |
| Timing Inlaat | 7 – 85deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.305mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.80mm |
| Klepinlaatspeling | 0.254mm |
| Klep inlaathoogte | 11.25mm |
| Merk | Piper Cams |