| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 234deg |
| Duur Opname | 244deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 129deg |
| Power Band | 1800-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.57mm |
| TDC inlaathoogte | 0.11mm |
| Timing Uitlaat | 41 – 13deg |
| Timing Inlaat | -7 – 71deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.01mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 8.64mm |
| Merk | Piper Cams |