| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 296deg |
| Volledige uitlaatlift | 107.5deg |
| Volledige inlaatlift | 125deg |
| TDC Uitlaatlift | 2.44mm |
| TDC inlaathoogte | 1.25mm |
| Timing Uitlaat | 72(OPEN) BBDC 37(CLOSE) ATDCdeg |
| Timing Inlaat | 23(OPEN) BTDC 93(CLOSE) ABDCdeg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.305mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.254mm |
| Klep inlaathoogte | 11.68mm |
| Merk | Piper Cams |