| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 248deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 107.5deg |
| Volledige inlaatlift | 125deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.58mm |
| TDC inlaathoogte | 0.24mm |
| Timing Uitlaat | 52(OPEN) BBDC 17(CLOSE) ATDCdeg |
| Timing Inlaat | 7(OPEN) BTDC 77(CLOSE) ABDCdeg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.254mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.64mm |
| Klepinlaatspeling | 0.203mm |
| Klep inlaathoogte | 9.80mm |
| Merk | Piper Cams |