| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 244deg |
| Duur Opname | 260deg |
| Volledige uitlaatlift | 100deg |
| Volledige inlaatlift | 128deg |
| Power Band | 2000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.06mm |
| TDC inlaathoogte | 0.07mm |
| Timing Uitlaat | 42 – 22deg |
| Timing Inlaat | 2 – 78deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 7.32mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 8.64mm |
| Merk | Piper Cams |