| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 254deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 100deg |
| Volledige inlaatlift | 128deg |
| Power Band | 2500-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.44mm |
| TDC inlaathoogte | 0.22mm |
| Timing Uitlaat | 47 – 27deg |
| Timing Inlaat | 8 – 84deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.39mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 9.55mm |
| Merk | Piper Cams |