| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 270deg |
| Duur Opname | 270deg |
| Volledige inlaatlift | 119deg |
| Power Band | 2000-6000+rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.60mm |
| TDC inlaathoogte | 0.33mm |
| Timing Uitlaat | 74 – 16deg |
| Timing Inlaat | 16 – 74deg |
| pa_type | Ultimate Road Turbo |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.17mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.63mm |
| Merk | Piper Cams |