| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 270deg |
| Duur Opname | 262deg |
| Volledige inlaatlift | 114deg |
| Power Band | 2300-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.40mm |
| TDC inlaathoogte | 1.12mm |
| Timing Uitlaat | 69 – 21deg |
| Timing Inlaat | 17 – 65deg |
| pa_type | Ultimate Road High Boost Turbo |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.17mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.43mm |
| Merk | Piper Cams |