| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 316deg |
| Duur Opname | 316deg |
| Volledige inlaatlift | 105deg |
| Power Band | 3500-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.26mm |
| TDC inlaathoogte | 4.22mm |
| Timing Uitlaat | 83 – 53deg |
| Timing Inlaat | 53 – 83deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.18mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.18mm |
| Merk | Piper Cams |