| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.46mm |
| TDC inlaathoogte | 2.61mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 33deg |
| Timing Inlaat | 33 – 67deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.80mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.80mm |
| Merk | Piper Cams |