| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 310deg |
| Duur Opname | 310deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.17mm |
| TDC inlaathoogte | 4.22mm |
| Timing Uitlaat | 81 – 49deg |
| Timing Inlaat | 49 – 81deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.63mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 11.68mm |
| Merk | Piper Cams |