| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 328deg |
| Duur Opname | 328deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3500-7800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 5.04mm |
| TDC inlaathoogte | 5.07mm |
| Timing Uitlaat | 88 – 60deg |
| Timing Inlaat | 60 – 88deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.43mm |
| Klep Uitlaathoogte | 13.60mm |
| Klepinlaatspeling | 0.38mm |
| Klep inlaathoogte | 13.65mm |
| Merk | Piper Cams |