| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 312deg |
| Duur Opname | 312deg |
| Volledige uitlaatlift | 103deg |
| Volledige inlaatlift | 103deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.45mm |
| TDC inlaathoogte | 4.45mm |
| Timing Uitlaat | 79 – 53deg |
| Timing Inlaat | 53 – 79deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.81mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 11.81mm |
| Merk | Piper Cams |