| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 307deg |
| Duur Opname | 321deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.07mm |
| TDC inlaathoogte | 3.15mm |
| Timing Uitlaat | 77.5 – 49.5deg |
| Timing Inlaat | 56.5 – 85.5deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.07mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 9.12mm |
| Merk | Piper Cams |