| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 312deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 100deg |
| Volledige inlaatlift | 100deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.78mm |
| TDC inlaathoogte | 3.53mm |
| Timing Uitlaat | 81 – 51deg |
| Timing Inlaat | 50 – 70deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |