| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 102.5deg |
| Volledige inlaatlift | 102.5deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.22mm |
| TDC inlaathoogte | 3.27mm |
| Timing Uitlaat | 73 – 48deg |
| Timing Inlaat | 48 – 73deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.42mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.21mm |
| Klepinlaatspeling | 0.37mm |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |