| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 1700-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.90mm |
| TDC inlaathoogte | 0.90mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 31deg |
| Timing Inlaat | 33 – 68deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.94mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.36mm |
| Merk | Piper Cams |