| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 105deg |
| Volledige inlaatlift | 105deg |
| Power Band | 1600-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.02mm |
| TDC inlaathoogte | 2.66mm |
| Timing Uitlaat | 74 – 34deg |
| Timing Inlaat | 39 – 69deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.64mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 10.69mm |
| Merk | Piper Cams |