| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 328deg |
| Duur Opname | 328deg |
| Volledige uitlaatlift | 102deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 5.34mm |
| TDC inlaathoogte | 5.53mm |
| Timing Uitlaat | 87 – 61deg |
| Timing Inlaat | 62 – 86deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 13.86mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 13.91mm |
| Merk | Piper Cams |