| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 105deg |
| Volledige inlaatlift | 105deg |
| Power Band | 1300-5200rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.07mm |
| TDC inlaathoogte | 1.89mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 26deg |
| Timing Inlaat | 31 – 61deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.11mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |