| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 310deg |
| Duur Opname | 310deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 2800-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.80mm |
| TDC inlaathoogte | 4.85mm |
| Timing Uitlaat | 79 – 51deg |
| Timing Inlaat | 51 – 79deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.48mm |
| Klep Uitlaathoogte | 13.74mm |
| Klepinlaatspeling | 0.43mm |
| Klep inlaathoogte | 13.79mm |
| Merk | Piper Cams |