| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 278deg |
| Duur Opname | 278deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.34mm |
| TDC inlaathoogte | 2.97mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 31deg |
| Timing Inlaat | 31 – 67deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.15mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 11.29mm |
| Merk | Piper Cams |