| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Piper Cams |
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 112deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.78mm |
| TDC inlaathoogte | 0.78mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 24deg |
| Timing Inlaat | 24 – 68deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | VWPDMASTER |
| Klep Uitlaathoogte | 9.80mm |
| Klepinlaatspeling | VWPDMASTER |
| Klep inlaathoogte | 9.80mm |