| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.70mm |
| Boring Bereik | 100.00 to 102.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 118.75mm |
| Flensdikte | 5.49mm |
| Flats | 117.78mm |
| Lengte | 120.27mm |
| Buitendiameter | 109.98mm |
| pa_type | Wet Sleeve |
| Wanddikte | 5.13mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |