| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.95mm |
| Boring Bereik | 92.00 to 97.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 131.45mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 135.25mm |
| Buitendiameter | 109.85mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 8.94mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 190,00mm |
| Lengte verpakking | 423,00mm |
| Gewicht verpakking | 15466.00g |
| Verpakking Breedte | 421,00mm |