| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.46mm |
| Boring Bereik | 85.00 to 87.00mmm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 96.52mm |
| Flensdikte | 31.75mm |
| Flats | 92.96 (Single+Double)mm |
| Lengte | 142.24mm |
| Buitendiameter | 90.42mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2.97mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 233,00mm |
| Lengte verpakking | 369,00mm |
| Gewicht verpakking | 7312.00g |
| Verpakking Breedte | 368,00mm |