| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.61mm |
| Boring Bereik | 87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 95.25mm |
| Flensdikte | 9.53mm |
| Lengte | 148.59mm |
| Buitendiameter | 92.71mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.05mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 289,00mm |
| Lengte verpakking | 313,00mm |
| Gewicht verpakking | 4572.00g |
| Verpakking Breedte | 233,00mm |