| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.80mm |
| Boring Bereik | 83.00 to 85.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 113.54mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 137.16mm |
| Buitendiameter | 95.25mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 6.22mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 287,00mm |
| Lengte verpakking | 317,00mm |
| Gewicht verpakking | 7314.00g |
| Verpakking Breedte | 228,00mm |