| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.77 mm |
| Boring Bereik | 81.00 mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 90.93 mm |
| Flensdikte | 9.53 mm |
| Lengte | 133.35 mm |
| Buitendiameter | 88.27 mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.76 mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 284,00mm |
| Lengte verpakking | 314,00mm |
| Gewicht verpakking | 4738.00g |
| Verpakking Breedte | 230,00mm |