| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Darton |
| Boring - Werkelijk | 80.77 mm |
| Boring Bereik | 81.00 mm |
| Diameter flens | 90.93 mm |
| Flensdikte | 9.53 mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 133.35 mm |
| Buitendiameter | 88.27 mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.76 mm |