| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.74mm |
| Boring Bereik | 87.00 to 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 122.58mm |
| Flensdikte | 12.70mm |
| Lengte | 147.32mm |
| Buitendiameter | 100.33mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 5.51mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 284,00mm |
| Lengte verpakking | 317,00mm |
| Gewicht verpakking | 7360.00g |
| Verpakking Breedte | 405,00mm |