| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.71mm |
| Boring Bereik | 77.00 to 77.50mmm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 105.92mm |
| Flensdikte | 7.62mm |
| Lengte | 133.99mm |
| Buitendiameter | 90.17mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 4.42mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 285,00mm |
| Lengte verpakking | 315,00mm |
| Gewicht verpakking | 4862.00g |
| Verpakking Breedte | 225,00mm |