| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.73mm |
| Boring Bereik | 86.00 to 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 132.03mm |
| Flensdikte | 8.89mm |
| Lengte | 124.46mm |
| Buitendiameter | 101.60mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 7.92mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 286,00mm |
| Lengte verpakking | 313,00mm |
| Gewicht verpakking | 7966.00g |
| Verpakking Breedte | 225,00mm |