| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.67mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 133.48mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 116.97mm |
| Buitendiameter | 114.30mm |
| pa_type | Flange |
| Wanddikte | 6.48mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |