| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 101.22mm |
| Boring Bereik | 101.60 to 106.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 137.19mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 143.51mm |
| Buitendiameter | 120.40mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 9.58mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |