| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.49mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 128.52mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 128.27mm |
| Buitendiameter | 113.03mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 9.27mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 190,00mm |
| Lengte verpakking | 421,00mm |
| Gewicht verpakking | 12646.00g |
| Verpakking Breedte | 420,00mm |